Şehirlerarası Nakliyat

Taşınmanın her türlüsü zor olsa da şehirlerarası nakliyat kişilere daha çok endişe vermektedir. Çünkü uzun yol giden eşyalarda meydana gelebilecek olası hasarlar kişileri germektedir. Eşyaların kırılması, dökülmesi gibi riskler nedeniyle uzun yolculuklar daha endişe vericidir. Ancak tüm bu endişeleri firmamız sayesinde unutacaksınız. Üstün kalitedeki nakliye hizmetlerimiz ile tüm endişelere son verin.

Titiz Çalışma

Firmamız bünyesinde faaliyet gösteren tüm çalışanlarımız özenle seçilerek nakliye sırasında hasar oluşmaması için titizlikle çalışmaktadır. Eşyalarınız hunharca indirilip kaldırılmak yerine taşınması gerektiği gibi itinayla taşınmaktadır. Ambalajlarına özen gösterilmekte ve açıkta olmamalarına dikkat edilmektedir.

Ambalajlama Hizmeti

Firmamız tarafından sunulan ambalaj hizmeti sayesinde siz koca eşyaları ambalajlamak için uğraşmayacaksınız. Kutular, sandıklar, koliler, yatak yorgan kılıfları, patpat naylonlar gibi pek çok ambalaj malzemesi firmamızca temin edilecektir. Ambalajlanması da yine firmamızca yerine getirilecektir. Bu sayede tüm eşyalar profesyonelce ve doğru şekilde ambalajlanacaktır. Bu da taşıma esnasında eşyalarınızın korunması anlamına gelecektir.

Asansörlü Taşıma

İster şehir içi ister şehirlerarası nakliyat için olsun asansörlü taşıma çok büyük avantajdır. Yüksek binaların artık her yerden yükseldiği günümüzde merdivenler yoluyla eşya taşımak hem çok zor ve zahmetlidir. Hem de eşyalarınıza oldukça zarar verir. Hatta apartmanın içine, duvarlara, merdivenlere dahi zarar verilebilir. Tüm risklerden kurtulmak ise asansörlü taşıma ile oldukça kolay. Balkon ya da pencereye kurulan asansör sayesinde eşyalar direkt olarak nakliye aracının içine inecektir. Böylece hem çok kısa sürede yükleme ve boşaltma yapılacak hem de eşyalar zarar görmeyecektir.

Şehirlerarası Nakliyatta Sigorta

Şehirlerarası nakliyat ile yük veya eşya taşımanız halinde araçta bulunan yükler sigortalanacaktır. Böylece yolda meydana gelebilecek olan kayıp, çalıntı, kaza gibi ihtimallere karşı yükünüz güvende olacaktır.

Donanımlı Nakliye Araçları

Nakliye için kullanılacak olan tüm araç filomuz dış etkenlere karşı üstün korumaya sahiptir. Böylece uzun yolda maruz kalınan toz, yağış, diğer faktörler gibi risklere karşı eşyalarınız güvende olacaktır.

Her açıdan oldukça hızlı, güvenilir, kaliteli bir nakliye hizmeti arayanlar için firmamızı arayarak randevu almaları yeterlidir. Sürecin gerisi firmamız denetimi altındadır.