Şehir İçi Nakliyat

Aynı il içerisinde konut veya ofis değiştirmek isteyenler için şehir içi nakliyat hizmetimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız. Bu sayede istediğiniz muhite en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet ile taşınmanız mümkün olmaktadır. Peki bu hizmetimiz kapsamında neler bulunmaktadır sizlere ayrıntılı bir şekilde yazımızda anlattık.

Asansörlü Taşıma

Hem eşyalarınızın zarar görmemesi hem de bina asansörlerinin yıpranmaması için firmamız hummalı bir çalışma yürütmektedir. Bu amaç doğrultusunda asansör kurulmakta ve eşyalarınız hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Paketleme Hizmetleri

Firmamız eşyalarınızı A’dan Z’ye kadar paketlemektedir. Bu sayede sizler elinizi dahi vurmadan kısa sürede taşınmanız mümkün olmaktadır. Bu paketleme işlemleri kapsamında hem büyük eşyalarınız paketlenirken hem de tabak çanak gibi küçük eşyalarınız da paketlenmektedir.

Sigortalı Taşıma

Firmamız şehir içi nakliyat hizmetleri kapsamında eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşımaktadır. Bu sebeple eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi durumunda zararınız firmamız tarafından karşılanmaktadır. Böylelikle zarar etme gibi bir ihtimaliniz bulunmamaktadır.

Uygun Fiyatlar

Firmamızı tercih etmeniz halinde en uygun fiyatlar ile taşınabileceğinizi söyleyebiliriz. Zira firmamız bu alanda son derece teknik ve hızlı bir şekilde işlemlerini yürütmekte bu pratiklik de maliyetleri düşürmektedir. Personellerimizin de üstün gayreti sayesinde herhangi bir zarar almayan eşyalarınız da maliyetin düşmesine yardımcı olmaktadır.

Zamanında Nakliye

Firmamız acil durumlarınız için de hazırlıklıdır. Bu kapsamda eğer acil olarak bir evden ayrılmanız ve diğerine yerleşmeniz gerekmekteyse bunu en iyi firmamız sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. İşte bu sebeple de firmamız sizlere 7/24 olarak hizmet sunmaktadır. Başınız her sıkıştığında bizlerden yardım isteyebilir ve derhal tanışabilirsiniz. Bu kapsamda gece veya hafta sonu olması dahi ekstra bir durum ortaya çıkarmamaktadır.

Sizler de bu fırsatlardan faydalanmak istiyorsanız sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlere ulaşabilir ve en kısa sürede taşınma işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Deneyimli personellerimiz sizlere gerekli yardımları sunacaklardır. Başta şehir içi nakliyat olmak üzere tüm taşımalarda firmamızdan destek alabileceğinizi de hatırlatmak isteriz. Ayrıca fiyat noktasında firmamızın sunmuş olduğu avantajlı fiyatlar da sizler için oldukça değerli olacaktır.