Nakliye Fiyatları

Bir hayli zahmetli olan taşınma eylemi artık firmamızın sunduğu uygun nakliye fiyatları ve kaliteli hizmeti ile daha da kolaylaşmaktadır. Bu yazımızda sizlere fiyatları etkileyen hususlar hakkında bilgilendirmelerde bulunacağız. Bu sayede sizler de taşınacak olan evinizin veya ofisinizin ne kadara mal olabileceğini kestirebileceksiniz.

Fiyatları Etkileyen Hususlar

Nakliye işinde fiyatları birden fazla husus etkilemektedir. Bunlardan ilki ise taşınacak ev veya ofisteki eşya durumu olmaktadır. Eğer eşyaların sayısı fazla ise bu durumda fiyat biraz artış gösterilmektedir. Ancak eşya az ise maliyetler biraz daha azalmaktadır. Bununla birlikte eşyaların kurulumunun zor olması da fiyatları etkileyecektir zira oldukça fazla zaman alacaktır.

Taşınacak Yerler Arası Mesafe

Nakliye fiyatları mesafeden de bizzat etkilenmektedir. Tahmin edeceğiniz üzere uzun mesafe daha fazla ücretlendirilecek iken kısa mesafe daha uygun fiyatlı olacaktır. Bunların yanı sıra şehir içi taşımalarda mesafenin pek de önemli olmadığını ifade edebiliriz.

Asansör Kurulumu

Artık genellikle her kata asansör kurulmaktadır. Bu da maliyetleri artırmaktadır. Ancak taşınacak yerlerden en az birisinin birinci katta bulunması fiyatların bir nebze olsun düşmesini sağlayacaktır. Bunun dışında asansör kurulumu saatlik olarak ücretlendirildiği için kat sayısının kaç olması bir önem arz etmemektedir.

Genel Fiyat Aralığı

Yukarıda belirtmiş olduğumuz hususlar fiyatları yakından etkilemektedir. Bu bağlamda bir fiyat aralığı söyleyecek olursak sizlere geniş bir skala çizmemiz gerekir. Bu kapsamda şehiriçi nakliye fiyatlarının en uygun taşıma fiyatlarına sahip olduğunu ifade edebiliriz. En pahalısı ise en uzak iller arası yapılan nakliyeler olmaktadır.

Bu bağlamda 600 TL’den başlayan fiyatların artarak özel duruma göre değiştiğini ifade edebiliriz. Ancak bu fiyatların normal piyasa fiyatlarına göre son derece uygun olduğunu da sizlere ifade etmek isteriz. Sizler de bu uygun fiyatlardan faydalanmak için firmamız ile iletişime geçebilir ve en uygun teklifi alabilirsiniz.

Nakliye fiyatları içerisinde en avantajlısını ve hizmetin en kalitelisini elde etmek için zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçmenizi sizlere tavsiye etmekteyiz. Aksi takdirde yoğunluktan uygun bir gün bulabilmeniz hayli zor olacaktır.